UA: ЖИТОМИР інформаційно підтримає Форум розвитку громадянського суспільства

UA: ЖИТОМИР інформаційно підтримає Форум розвитку громадянського суспільства

11 гру. 2020

17 грудня 2020 року відбудеться ІХ Форум розвитку громадянського суспільства «Імунітет до ілюзій». Суспільний мовник — інформаційний партнер події. Форум розвитку громадянського суспільства об’єднає 25 комунікаційних майданчиків (24 області та Крим).

Суспільний мовник Житомирщини інформаційно підтримає захід і висвітлюватиме націкавіші події у телерадіоефірі та на цифрових платформах.

Регіональними партнерами стали громадські організації, відібрані у результаті конкурсу. Житомирщину представлятиме громадська організація «Союз переселенців «Мир на долоні», яка опікується захистом прав внутрішньо-переміщених осіб, учасників бойових дій, жінок та інших вразливих категорій громадян. Активісти проведуть воркшоп «Внутрішньо-переміщені особи як соціальний капітал громади: найпотаємніші секрети успіху соціального підприємства». Докладно ознайомитись із програмою житомирських заходів і зареєструватись можна за цим посиланням.

Форум розвитку громадянського суспільства — найбільша платформа для міжсекторального діалогу, обміну досвідом та навчання, яка збирає понад 2000 представників громадянського суспільства, органів влади, медіа, бізнесу та міжнародних партнерів. На Форумі визначаються тренди розвитку громадянського суспільства та пріоритетні сфери роботи. Форум об’єднує інституції, зацікавлені у посиленні громадянського суспільства в Україні, серед них — Агентство США з міжнародного розвитку, Програма розвитку ООН, Уряд Швеції, Представництво ЄС, Офіс Ради Європи, Фонд Ч.С. Мотта, Міжнародний фонд «Відродження» та багато інших.  

Уперше Форум відбудеться у вигляді Всеукраїнського телемарафону, який об’єднає всі регіони країни. 25 комунікаційних платформ у всіх регіонах України сформують інтерактивну мапу громадянського суспільства, яке продемонструє єдність у часи непевності. Тема «Імунітет до ілюзій» зосереджуватиме Форум на процесі розвитку спроможності організацій громадянського суспільства (ОГС) у мінливому та непростому середовищі. Особлива увага буде приділена ролі та місії ОГС у формуванні ВВП країни як «доданої вартості» громадянського суспільства, а також сприянню міжсекторального партнерства між громадянським суспільством, бізнесом та урядом. Окремі секції будуть присвячені взаємодії громадянського суспільства та органів державної й місцевої влади.

Організатори зазначають, що регіональні майданчики працюватимуть у строгій відповідності до умов карантину.

Основна сцена Форуму розміщуватиметься у НСК «Олімпійський» (вул. Велика Васильківська, 55).

Регіональні події Форуму розвитку громадянського суспільства «Імунітет до ілюзій» проводяться регіональними партнерами у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) і Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.