Телепрограми
Новини Житомир
Новини Житомир
Регіональна інформаційна програма за світовими стандартами журналістики. Команда інформаційників завжди тримає руку на пульсі подій міста та області. Це поєднання досвіду поколінь та молодих амбіцій, бажання дійти до суті будь-якого питання чи проблеми. Вони достовірно і збалансовано інформують громаду, відображають реальність, працюють, аби житомиряни знали, чим живе Житомирщина. Тривалість: від 10 до 18 хв.
Тема дня
Тема дня
Інформаційно-аналітична програма, яка виходить в ефір по буднях. Це інтерв’ю з експертом на топ-тему дня, яка мала місце в регіоні. Головна тема обирається за критеріями суспільної значимості. Проект має на меті пояснити причинно-наслідкові зв’язки головних процесів у місті та області, а також озвучити найважливіші питання і факти, що хвилюють звичайних житомирян. Тривалість: 26 хв.
Ранок на каналі «UA: Житомир»
Ранок на каналі «UA: Житомир»
Ранкове шоу – це ефір з максимум корисної та розважальної інформації, розрахований на широку аудиторію. Глядачі, зранку, мають змогу отримувати свіжу інформацію, слухати найновішу вітчизняну музику, спілкуватися з ранковими гостями студії: цікавими та талановитими людьми не тільки з усієї України, а й з інших країн світу, нашими земляками, які проживають в Польщі, Іспанії, Ізраїлі, Канаді, Японії, Китаї. В ефірі молодий та талановитий колектив жу
#Звіти_наживо
#Звіти_наживо
Всеукраїнський медіа-проект #Звіти_наживо виходить на регіональних мовниках UA: Суспільне мовлення в партнерстві з Громадським рухом "Чесно". Проект покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі телебачення та радіо.
Виборчий округ
Виборчий округ
"Виборчий округ" – суспільно-політичний проект, основним завданням якого є налагодження якісного діалогу між народним депутатом та його безпосереднім виборцем, а також надання аналізу професійної діяльності депутата.   26-хвилинна програма містить 3 частини: аналітика активності та ефективності роботи народного обранця; питання від експертів та політичних опонентів, що ґрунтуватиметься на обіцянках і реальному їх виконанні; питання від мешканців