Менеджером Житомирської філії Суспільного залишається Артур Самарцев

Менеджером Житомирської філії Суспільного залишається Артур Самарцев

10 гру. 2021

Завершився відкритий конкурс на посаду менеджера Житомирської філії Суспільного. Згідно з його результатами, переможцем відбору став Артур Самарцев.

Артур Самарцев вперше подавалася на відкритий конкурс на цю ж посаду у 2017 році. Відтоді він працював менеджером Суспільне Житомир та відповідав за адміністративно-господарський напрям роботи філії.

«Одним із надбань сучасного Суспільного мовника є правило, — обирати керівників на конкурсі, що стимулює до розвитку та динаміки у проєктах. Багато цікавих ідей було втілено командою Суспільне Житомир при моїй минулій каденції, ще амбітніші проєкти постають у майбутньому, тому не зупиняємось, працюємо далі», — каже Артур Самарцев.

Загалом, на плановому конкурсі восени цього року у 10 регіонах обрали продюсерів, у 7 — менеджерів філій. Невдовзі відбудеться конкурс на посади продюсерів Суспільне Волинь, Суспільне Житомир, Суспільне Поділля, Суспільне Тернопіль, Суспільне Черкаси.

«Конкурси керівників філій дають нам можливість сканувати ринок медіа фахівців в регіонах. На жаль, в деяких областях знайти медіаменеджерів вкрай складно, саме тому до наступної хвилі конкурсів ми плануємо широку інформаційну компанію з роз’ясненнями, що означає працювати на Суспільному», — розповіла генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей.

Нагадаємо, на Суспільному керівників регіональних філій не призначають, а обирають шляхом відкритого й незалежного конкурсу. Участь у конкурсі можуть узяти всі охочі, що відповідають кваліфікаційним вимогам. Функції адміністративного й творчого управління повністю поділено, відтак керівник творчого напряму роботи філії — продюсер, а всіма адміністративними та господарськими питаннями керує менеджер.

Конкурс відбувається у два етапи: спочатку департамент кадрового адміністрування Суспільного мовника відбирають претендентів за поданими документами, а далі конкурсна комісія, до якої входять члени та голова правління Суспільного, проводять співбесіди з кандидатами.

Суспільне Житомир, Українське радіо «Житомирська хвиля», разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення. Щомісяця Суспільне дивляться, слухають і читають понад 13 млн українців.

Оперативні новини Житомирщини читайте на діджитал-платформах: