Артем Кондратюк представлятиме Житомир у «Новорічному концерті на Суспільному»

Артем Кондратюк представлятиме Житомир у «Новорічному концерті на Суспільному»

30 гру. 2021

1 січня опівночі, у перші хвилини нового 2022 року, телеглядачів вітатимуть зі святом автентичні гурти й виконавці з різних регіонів України у міжрегіональному «Новорічному концерті на Суспільному»

Команди Суспільного відшукали у регіонах унікальних музикантів. Їхні авторські композиції записували заздалегідь у різних локаціях. 

Команда Суспільного у Житомирі, спеціально для новорічного концерту, у концертному залі філії відзняла відео на пісню Олександра Яшина на вірші Василя Радуги «На Різдво» у виконанні Артема Кондратюка.

У репертуарі Артема Кондратюка більше 200 пісень різнопланової тематики. За цей час він відвідав зі своїми виступами багато країн ближнього і далекого зарубіжжя. Відзначений почесним званням «Гордість міста» Житомир.

«У новорічну ніч на регіональних каналах Суспільного — гурти з усіх куточків країни об’єднаються в новорічній концертній програмі. Ми намагалися зробити цей концерт сімейним, теплим і щирим. Мені здається, нам це вдалося. Тут можна почути і харизматичні гурти, і ліричне соло, і дитячий запальний вокал. Новорічно-різдвяний настрій забезпечений всій родині. Слухайте і дивіться нові та вже впізнавані хіти й кліпи і будьте поруч з найріднішими!» — побажав глядачам головний режисер міжрегіонального «Новорічного концерту на Суспільному» Сергій Жулін. 

Читайте також: Історії та люди, що надихають, — підсумки 2021-го у проєкті «Ранок на Суспільному»

Міжрегіональні проєкти — коли до виготовлення програми долучаються більшість регіональних філій Суспільного — не новинка для команди. Упродовж 2021-го журналісти філій працювали у такому форматі: зокрема до 30-річчя незалежності України вийшов концерт «Незалежність єднає», а прямоефірний спецпроєкт «День Гідності» — до Дня Гідності та Свободи. 

«Найбільша перевага цього концерту — це можливість для нашої аудиторії побачити абсолютно різні музичні виступи з усіх куточків країни. Кожен гурт та кожен виконавець має свою унікальність, кожен виступ — по-своєму особливий. В цьому різноманітті — і стилів, і жанрів — і криється різноманіття країни, відкривати яке ми й пропонуємо нашим глядачам», — розповіла генеральна продюсерка регіонального мовлення на Суспільному Марія Фрей.

Цього раз у Новорічну ніч телеглядачі усіх регіональних каналів побачать святковий калейдоскоп жанрів, стилів та цікавих виконавців.

Онлайн дивіться міжрегіональний «Новорічний концерт на Суспільному» на сайті Суспільне Житомир.  Крім цього, наживо дивитися концерт можна на ютуб-каналі Суспільне Країна.