«Спадок Терещенків» покажуть у найстарішому кінотеатрі Житомира

«Спадок Терещенків» покажуть у найстарішому кінотеатрі Житомира

22 лис. 2022

24 листопада о 14:30 у Спеціалізованому дитячому кінотеатрі імені Івана Франка відбудеться показ кількох епізодів документального серіалу «Спадок Терещенків»

Історію про сто років життя топових магнатів України покажуть у межах днів українських кінопрем’єр та патріотичного виховання молоді. Про чотири покоління однієї з найвідоміших  українських династій та про створення серіалу відвідувачам розкажуть творці — продюсер, відеограф В’ячеслав Пономарьов і авторка сценарію та ведуча Наталка Пономарів

Документальний серіал був створений на замовлення телеканалу Суспільне Культура влітку цього року.

Читайте також: Запаси на зиму — поради Дарки Озерної глядачам проєкту «Суспільне. Спротив»

Довідково

«Спадок Терещенків» — восьмисерійний документальний серіал про славетний рід та діяльність українських магнатів і меценатів Терещенків, а також спадок, який родина залишила після себе. Це були одні з найбагатших та найвпливовіших українців свого часу, але вони були вигнані й забуті на майже сто років. Чому так вийшло, ким були Терещенки і який їхній спадок сьогодні?

Оперативні інформаційні матеріали про Житомирщину шукайте на цифрових платформах мовника Суспільне Житомир:

Нагадаємо, Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське РадіоРадіо ПроміньРадіо Культура), а також 24 місцеві телерадіокомпанії

Суспільне Культура — суспільний загальнонаціональний телеканал для культурного дозвілля. Кіно, театр і музика, цікаві програми про мистецтво, спецпроєкти та ефіри наживо з головних культурних та мистецьких подій країни.