“Виборчий округ: Співбесіда” — передвиборче ток-шоу  з кандидатами-мажоритарниками в ефірі UA: ЖИТОМИР

“Виборчий округ: Співбесіда” — передвиборче ток-шоу з кандидатами-мажоритарниками в ефірі UA: ЖИТОМИР

25 чер. 2019

З 3 липня Житомирська регіональна філія Суспільного запрошує кандидатів у народні депутати за одномандатними виборчими округами (мажоритарників) на дискусію в прямому ефірі ток-шоу “Виборчий округ: Співбесіда”.

Восени 2018 року в ефірі регіональних філій Суспільного мовника стартувала суспільно-політична передача "Виборчий округ", завданням якої стало налагодження якісного діалогу між народними депутатами та їхніми виборцями, а також аналіз професійної діяльності депутатів.

Перед позачерговими парламентськими виборами регіональні суспільні мовники в новому форматі — “Співбесіди” — мають на меті надати інформацію про місцевих кандидатів у депутати-мажоритарники, їхні передвиборчі програми, дізнатися в учасників перегонів, як вони бачать вирішення болючих проблем регіону, аби виборці могли зробити виважений самостійний вибір.

Генеральна продюсерка регіонального мовлення UA: Суспільне мовлення Марія Фрей зазначила, що станом на 09:30 20 червня 2019 року зареєстровано 584 кандидати в народні депутати від ОВО.

“Ми запросимо вас у прямі ефіри Суспільного в кожному регіоні, на всіх округах. Ми розповідатимемо про вас, ваше минуле та плани на майбутнє. Ми хочемо знати, навіщо ви йдете в Раду. Попереду у вас п’ять років відповідальної роботи, і ми маємо про все це розповісти виборцям”, — звернулася до кандидатів у депутати Марія Фрей.

У кожному випуску ток-шоу “Виборчий округ: Співбесіда” відбудеться дискусія з кандидатами в народні депутати України відповідного округу щодо їхньої мотивації, передвиборчої програми, компетентності та обізнаності з викликами регіону.

«Ще до завершення реєстрації кандидатів у нардепи стало зрозуміло, що кожному Житомирському округу доведеться присвятити не одну передачу. Скажімо на 62й, припаде аж три випуски. Триває підготовка: обдзвонюємо кандидатів, готуємо анонс, в якому зазначимо коли  і про який округ йтиметься. Цей проект зацікавив міжнародних спостерігачів з Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами ENEMO, які будуть приходити до студії Житомирського суспільного мовника», - зазначив продюсер UA: ЖИТОМИР Олексій Гайдучик.

Регіональні команди Суспільного ведуть активну підготовку до старту програм: запрошують кандидатів, аналізують їхні передвиборчі програми, збирають запитання від експертів і місцевих мешканців.

Випуски “Виборчий округ: Співбесіда” на UA: ЖИТОМИР стартують з 3 липня, у радіоверсії — на хвилях UA: Українське радіо ”Житомирська хвиля”, а також на діджитал-платформах Житомирської філії Суспільного. Стежити за розкладом можна на сайті філії.

“В ефірі регіональних суспільних мовників вже транслюються експлейнери — короткі анімовані відео, які пояснюють, що зараз відбувається. В них ми говоримо про виборчу систему, законотворчі етапи та виборчий процес і навіть попереджаємо, що в ефірі Суспільного буде політична реклама”, — каже генпродюсерка Марія Фрей.

Нагадаємо, що Суспільне відмовилося від розміщення реклами з політичним змістом у позавиборчий період. Також у новому сезоні "Зворотний відлік. Парламентські" з 17 червня участь у дискусії беруть кандидати в народні депутати України за пропорційною системою (за виборчими списками кандидатів у депутати від політичних партій).