4-го липня у Житомирі відбулось жеребкування щодо надання ефірного часу кандидатам в Народні депутати України за мажоритарними округами №62, 63, 64, 65, 66 та 67 для проведення передвиборної агітації в ефірі Суспільного мовника (телеканал UA: ЖИТОМИР) за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення позачергових виборів народних депутатів.
Згідно жеребкування, кожен із кандидатів отримав можливість виступу впродовж 20 хвилин на телеканалі UA: ЖИТОМИР:
№ |
Дата |
Час ефіру |
Прізвище кандидата |
1 |
06/07 |
19:00-19:20 |
Арешков Анатолій Михайлович |
2 |
06/07 |
19:25-19:45 |
Сербін Валентин Іванович |
3 |
06/07 |
19:50-20:10 |
Науменко Віталій Анатолійович |
4 |
06/07 |
20:15-20:35 |
Симоненко Віктор Анатолійович |
5 |
06/07 |
20:40-21:00 |
Коцюбко Олександр Петрович |
6 |
06/07 |
21:05-21:25 |
Навроцький Олександр Михайлович |
7 |
06/07 |
21:30-21:50 |
Кропивницький Володимир Миколайович |
8 |
07/07 |
19:00-19:20 |
Сапіцький Сергій Володимирович |
9 |
07/07 |
19:25-19:45 |
Рибинський Ігор Євгенович |
10 |
07/07 |
19:50-20:10 |
Міскевич Микола Олександрович |
11 |
07/07 |
20:15-20:35 |
Коваленко Віталій Геннадійович |
12 |
07/07 |
20:40-21:00 |
Шаповал Анатолій Анатолійович |
13 |
07/07 |
21:05-21:25 |
Артьомов Сергій Миколайович |
14 |
07/07 |
21:30-21:50 |
Чернявський Павло Петрович |
15 |
08/07 |
19:00-19:20 |
Лужанський Станіслав Іванович |
16 |
08/07 |
19:25-19:45 |
Білицький Андрій Васильович |
17 |
08/07 |
19:50-20:10 |
Романюк Сергій Вікторович |
18 |
08/07 |
20:15-20:35 |
Борщівський Віктор Михайлович |
19 |
08/07 |
20:40-21:00 |
Баранівська Тетяна Миколаївна |
20 |
08/07 |
21:05-21:25 |
Грамотенко Олег Олександрович |
21 |
08/07 |
21:30-21:50 |
Пашинський Сергій Володимирович |
22 |
09/07 |
19:00-19:20 |
Соболівський Антон Михайлович |
23 |
09/07 |
19:25-19:45 |
Ходаковський Богдан Васильович |
24 |
09/07 |
19:50-20:10 |
Кізін Сидор Васильович |
25 |
09/07 |
20:15-20:35 |
Кицак Богдан Вікторович |
26 |
09/07 |
20:40-21:00 |
Ткаченко Борис Ігорович |
27 |
09/07 |
21:05-21:25 |
Галицький Сергій Францович |
28 |
09/07 |
21:30-21:50 |
Грищенко Тетяна Миколаївна |
29 |
10/07 |
19:00-19:20 |
Білоцький Владислав Валерійович |
30 |
10/07 |
19:25-19:45 |
Сігачов Вячеслав Валерійович |
31 |
10/07 |
19:50-20:10 |
Журавський Віталій Станіславович |
32 |
10/07 |
20:15-20:35 |
Герговський Антон Юрійович |
33 |
10/07 |
20:40-21:00 |
Костюк Дмитро Сергійович |
34 |
10/07 |
21:05-21:25 |
Марценюк Сергій Михайлович |
35 |
10/07 |
21:30-21:50 |
Корейба Леонід Володимирович |
36 |
11/07 |
19:00-19:20 |
Череднік Микола Валерійович |
37 |
11/07 |
19:25-19:45 |
Недашківський Сергій Миколайович |
38 |
11/07 |
19:50-20:10 |
Литвин Володимир Михайлович |
39 |
11/07 |
20:15-20:35 |
Гонгальський Олександр Миколайович |
40 |
11/07 |
20:40-21:00 |
Цимбалюк Любов Володимирівна |
41 |
11/07 |
21:05-21:25 |
Павленко Анатолій Анатолійович |
42 |
11/07 |
21:30-21:50 |
Шуляренко Олександр Володимирович |
43 |
12/07 |
19:00-19:20 |
Шатилович Володимир Леонідович |
44 |
12/07 |
19:25-19:45 |
Петренко Віталій Іванович |
45 |
12/07 |
19:50-20:10 |
Данілов Олексій Миколайович |
46 |
12/07 |
20:15-20:35 |
Вишньов Віктор Михайлович |
47 |
12/07 |
20:40-21:00 |
Арешонков Володимир Юрійович |
48 |
12/07 |
21:05-21:25 |
Сємьонов Віталій В’ячеславович |
49 |
12/07 |
21:30-21:50 |
Весельський Віктор Леонідович |
50 |
13/07 |
19:00-19:20 |
Купчинський Богдан Борисович |
51 |
13/07 |
19:25-19:45 |
Гундич Ігор Петрович |
52 |
13/07 |
19:50-20:10 |
Адам’як Сергій Іванович |
53 |
13/07 |
20:15-20:35 |
Абрамов Олег Геннадійович |
54 |
13/07 |
20:40-21:00 |
Кузьміних Сергій Володимирович |
55 |
13/07 |
21:05-21:25 |
Міщук Микола Миколайович |
56 |
13/07 |
21:30-21:50 |
Лукомський Михайло Юрійович |
57 |
14/07 |
19:00-19:20 |
Ющенко Валентин Іванович |
58 |
14/07 |
19:25-19:45 |
Дяченко Андрій Васильович |
59 |
14/07 |
19:50-20:10 |
Недільський Володимир Володимирович |
60 |
14/07 |
20:15-20:35 |
Онуфрієнко Наталія Анатоліївна |
61 |
14/07 |
20:40-21:00 |
Дзюблик Павло Володимирович |
62 |
14/07 |
21:05-21:25 |
Чорноморець Олександр Павлович |
63 |
14/07 |
21:30-21:50 |
Оніщук Олександр Васильович |
64 |
15/07 |
19:00-19:20 |
Развадовський Віктор Йосипович |
65 |
15/07 |
19:25-19:45 |
Романський Ігор Васильович |
66 |
15/07 |
19:50-20:10 |
Бовсуновський Юрій Іванович |
67 |
15/07 |
20:15-20:35 |
Савчук Анатолій Анатолійович |
68 |
15/07 |
20:40-21:00 |
Циганчук Наталія Антонівна |
69 |
15/07 |
21:05-21:25 |
Ревега Олександр Васильович |
70 |
15/07 |
21:30-21:50 |
Пухтаєвич Михайло Георгійович |
71 |
16/07 |
19:00-19:20 |
Герасименко Ігор Леонідович |
72 |
16/07 |
19:25-19:45 |
Розенблат Борислав Соломонович |
73 |
16/07 |
19:50-20:10 |
Ходак Ігор Євгенович |
74 |
16/07 |
20:15-20:35 |
Мельник Віктор Сергійович |
75 |
16/07 |
20:40-21:00 |
Пешко Анатолій Володимирович |
76 |
16/07 |
21:05-21:25 |
Леонченко Наталія Петрівна |
Запрошуємо кандидатів у зазначений час на вул. Театральну, 7, у Житомирі, 4-й поверх, ефірна студія телерадіокомпанії.
Довідки: +38 (098) 191 33 08, ads.zhytomyr@suspilne.media