Менеджер UA: ЖИТОМИР Артур Самарцев підбив підсумки року роботи

Менеджер UA: ЖИТОМИР Артур Самарцев підбив підсумки року роботи

27 гру. 2018

18-19 грудня в телецентрі “Олівець” менеджери всіх регіональних філій НСТУ презентували звіти про свою роботу у 2018 році, а також плани на 2019 рік.

 

Менеджер UA: ЖИТОМИР Артур Самарцев розповів, що зміни на філії помітні вже з порогу. Результатом продуктивної співпраці творчого і адміністративного керівництва Житомирської філії стало суттєве візуально-просторове вдосконалення холу телецентру, практично всіх студій, офісів та виробничих приміщень.

На заміну традиційній охороні, у просторому холі філії облаштований сучасний рецепшн з інфрачервоним підігрівом підлоги. У привітного адміністратора  можна дізнатися все необхідне, а при потребі — поспілкуватися з фахівцями філії.

Також у холі відкриті буккросинг, простір для фан-зон, міні-кінотеатр, де проходять кінопокази. Цей простір можна використовувати і для презентацій, зборів колективу чи як coworking-зону або міський прес-центр. Тут же працює невелика кав’ярня і вдосталь простору для тематичних фото-зон.

Ще одним завершеним проектом є великий новинний телевізійний ньюз-рум з окремими додатковими приміщеннями для роботи і відпочинку.

Оскільки у філії є великий концертний зал, де часто відбуваються міські концерти та інші велелюдні заходи, - довелось оновити гардеробну, придбати якісне концертне світло.

Суттєвим об’єднавчим кроком став переїзд до приміщення телецентру радіо «UA: Українське радіо Житомирська хвиля». Відтепер телевізійна і радіо інфраструктури об’єдналися. Це був технічно складний процес,реалізований у короткі строки. Вивільнені приміщення частково здані в оренду.

5 місяців тривала реконструкція телестудій UA: ЖИТОМИР. Оновлені не лише студійні інтер’єри і декорації ранкового шоу, «Теми дня» і «Новин». Облаштована затишна гостьова кімната. Переобладнана  центральна апаратна. Вдалося оновити основний комп’ютер студійного комплексу, який дає змогу подавати контент у високій HD-якості. При зйомках у студії тепер можна використовувати до 7-ми камер, що суттєво розширило можливості режисерів при плануванні записів, крім того стало зручніше працювати.

Житомирська філія однією з перших перейшла на сучасний формат телемовлення 16:9 і має логотип-відзнаку UA:.

      

Двері Житомирської філії відкриті для відвідувачів: тут проходять екскурсії та майстер-класи, фестивалі, концерти та кінопокази.

Оскільки Житомирський телецентр — одна з центральних споруд міста, адміністрація намагається до пам’ятних дат і державних свят тематично її забрендувати і підсвітити. А площу перед приміщенням перетворити у відкриту громадську локацію.