Останні новини
Письменник і журналіст Віктор Васильчук презентував книгу «Пригоди на Червоній гірці»
Письменник і журналіст Віктор Васильчук презентував книгу «Пригоди на Червоній гірці»
13:02, 18 лип.
«Пригоди на Червоній гірці» - така назва нової книги коростенського письменника і журналіста Віктора Васильчука.   У казці поєднана сучасність і історичне минуле. Твір є своєрідною екскурсією до столиці древлянського краю.   З автором зустрілась наша знімальна група.

Секретаря селищної ради в Житомирській області спіймали на хабарі

13:00, 18 лип.
Секретаря Любарської селищної ради затримали вчора за підозрою у отриманні хабаря в розмірі 7000 тисяч гривень. Посадовця затримали на гарячому під час отримання ним коштів. За версією військової прокуратури за цю суму чиновник мав не перешкоджати у видачі в оренду земельної ділянки одному із місцевих підприємців для ведення господарства.

Конфлікт у Житомирському ТТУ

18:24, 17 лип.
Сьогодні, 17-го липня, на територію Житомирського трамвайно-тролейбусного управління не пускали представників контрольно-аналітичного відділу, які мали провести перевірку на підприємстві. Про причини розповів заступник керівника трамвайно-тролейбусного управління Максим Мелешко.

Перший стрибок з парашутом здійснили 70 солдатів-строковиків

13:30, 17 лип.
70 солдатів-строковиків вперше дійснили стрибки з парашутом.   Місяць тому вони тільки склали присягу, а сьогодні, 17-го липня, на полігоні під Житомиром розпочали стрибки. Це хлопці з усієї України, які зараз проходять підготовку у навчальному центрі десантно-штурмових військ.   Як все було та чи впорались військові із завданням, у сюжеті.

Більше новин