Останні новини
Водії маршруток відмовилися опустити пандус для людини з інвалідністю
Водії маршруток відмовилися опустити пандус для людини з інвалідністю
19:06, 18 лип.
Житомирянка Надія Шеремет пересувається на візку. За її словами, в понеділок, 15-го липня, водії двох автобусів 53 та 53-А відмовились опускати пандус, щоб вона змогла потрапити всередину. Аби вирішити це питання, жінка звернулася до заступника міського голови – і їхати до нього на прийом вирішила цим же автобусом.   Чи вдалося їй це зробити – бачили наші кореспонденти.

Забезпечення правопорядку під час проведення позачергових виборів до Верховної Ради України

16:59, 18 лип.
У Житомирській області близько 1 800 правоохоронців забезпечуватимуть правопорядок під час проведення позачергових виборів до Верховної Ради України.   Зокрема, охорону приміщень виборчих дільниць і збереження виборчої документації здійснюватимуть близько 1 400 працівників поліції.   Про це та про порушення виборчого законодавства розповів керівник поліції області В’ячеслав Печененко.

До Житомира приїхали учасники мотопробігу єдності

14:56, 18 лип.
Учасники мотопробігу єдності приїхали сьогодні, 18-го липня, до Житомира.   Байкери з усієї України вже третій рік поспіль влаштовують подібний пробіг від Ужгорода до Одеси, аби показати, що Україна єдина.   Цього року «кістяк пробігу» склало близько двадцяти людей – вони проїдуть повз більше ніж тридцять міст, де до них зможе долучитись кожен охочий мотоцикліст.

Письменник і журналіст Віктор Васильчук презентував книгу «Пригоди на Червоній гірці»

13:02, 18 лип.
«Пригоди на Червоній гірці» - така назва нової книги коростенського письменника і журналіста Віктора Васильчука.   У казці поєднана сучасність і історичне минуле. Твір є своєрідною екскурсією до столиці древлянського краю.   З автором зустрілась наша знімальна група.

Більше новин