Програми
«Ранок на Суспільному»
«Ранок на Суспільному»
Інформаційно-пізнавальне шоу, що розповідає, чим живе наша країна. Журналісти Суспільного з усіх регіонів країни розповідають історії людей, які змінюють світ навколо. У будні із 6:30 до 9:00 на вас чекають цікаві й корисні рубрики, що допомагають у повсякденному житті. «Ранок на Суспільному» — це міжрегіональне ранкове шоу, яке виготовляють спільно всі філії Суспільного. Якщо ви знаєте героя, подію чи історію, про які має дізнатися вся країна —
Новини
Новини
Оперативні, точні та неупереджені новини з усього регіону. Журналісти Суспільного не залежать від політиків та олігархів і розповідають про найважливіші події Житомира та області. Дивіться з понеділка по п’ятницю о 15:00, 16:00, 17:00, 19:00 та 20:40.
«Сьогодні. Головне»
«Сьогодні. Головне»
Вечірня інформаційно-аналітична програма, що виходить у будні о 19:00. У прямому ефірі на глядачів чекає підсумковий випуск місцевих новин з аналізом найважливіших подій. Журналісти Суспільного разом із місцевими експертами, представниками влади та установ обговорюють суспільно-політичні, культурні, соціальні та інші теми з усієї області.
Спецпроєкти до визначних дат і подій
Спецпроєкти до визначних дат і подій
Спеціальні проєкти телеканалу UA: ЖИТОМИР і UA: Українське радіо «Житомирська хвиля», які команда готує до пам’ятних дат, професійних свят, соціальних інформаційних кампаній.
Радіопроєкти UA: Українське радіо «Житомирська хвиля»
Радіопроєкти UA: Українське радіо «Житомирська хвиля»
Житомир - 103,4 FM;Бердичів - 107,1 FM;Новоград-Волинський - 89,3 FM;Овруч - 104,2 FM;Олевськ - 100,2 FM;Попільня - 89,9 FM.
«РадіоДень»
«РадіоДень»
«РадіоДень» — це проєкт регіонального суспільного радіо, який ви можете не тільки слухати на хвилях UA: Українське радіо «Житомирська хвиля», але і дивитися на телеканалі UA: ЖИТОМИР. Оперативне висвітлення і аналітика найважливіших суспільних подій міста й області. Дивіться щодня, з понеділка по п’ятницю о 12:10. Слухайте на хвилях: Житомир - 103,4 FM; Бердичів - 107,1 FM; Новоград-Волинський - 89,3 FM; Овруч - 104,2 FM; Олевськ - 100,2 FM; Попі
«На часі»
«На часі»
Інтерактивне обговорення важливої новини дня, практичні поради експертів у студії, висновки та дискусійний аналіз. Щобудня о 17:20. Студійний номер телефону: (0412) 47 22 47. Номер Viber для повідомлень: 066 68 154 88.
Виборчий округ
Виборчий округ
Виборчий округ — це аналітична програма у формі інтерв’ю з народними депутатами України. Мета – налагодити якісний діалог між народним депутатом та його безпосереднім виборцем, а також надати аналіз професійної діяльності депутата.
#Звіти_наживо
#Звіти_наживо
#Звіти_наживо — всеукраїнський проєкт UA: Суспільне мовлення та громадського руху ЧЕСНО. Посадовці звітують про свою роботу у прямому ефірі. У програмі беруть участь запрошені журналісти, експерти. Глядачі можуть поставити свої питання телефоном під час прямого ефіру або на офіційній сторінці філії у Facebook. #Звіти_наживо транслювалися одночасно у телевізійному та радіоефірах у передостанній четвер місяця о 19:20.
Тема дня
Тема дня
«Тема дня» – аналіз актуальних проблем та подій важливих для жителів області. У прямому ефірі посадовці, експерти, представники громадськості та бізнесу відповідали на запитання, дискутували та шукали шляхи вирішення проблем. Програма виходила в ефір по буднях о 19.20 з 2018 по 2020 рік