Ранок на каналі «UA: Житомир»
Ранок на каналі «UA: Житомир»
У будні о 7:00

Ранкове шоу – це ефір з максимум корисної та розважальної інформації, розрахований на широку аудиторію. Глядачі, зранку, мають змогу отримувати свіжу інформацію, слухати найновішу вітчизняну музику, спілкуватися з ранковими гостями студії: цікавими та талановитими людьми не тільки з усієї України, а й з інших країн світу, нашими земляками, які проживають в Польщі, Іспанії, Ізраїлі, Канаді, Японії, Китаї.

В ефірі молодий та талановитий колектив журналістів: Оксана Гебрич, Тетяна Іскоростенська, Надія Олейник, Наталка Дехтієвська, Олег Климчук обговорюють соціальні, економічні теми, а також мистецтво, культуру та шоу – бізнес. Програма стала популярною завдяки рубрикам різного напрямку: «Слово дня», «Руханка» , «Смачного», «Афіша дня», «Зробили разом», «Батьківський чат», «Чого не розуміє моя бабуся», «Тренди і бренди», «Краса і мода», «Бурштинова скринька», «Рекомендовано фахівцем», «На здоров’я», «Мистецтво фотографії», «Житомирщина туристична», «Мова про мову», «Домашні тварини», «Вчимося вдома», «Дитяча хвилинка», «Не будь байдужим», «Думки вголос», «Кошик споживача».

В програмі мають місце музичні новини, презентації кліпів українських виконавців, інформація про цей день в історії. Основне завдання творчої групи – створити гарний настрій у глядачів в ранковий час та задати мажорну тональність на каналі.

Тривалість: 02 год.

Команда
Надія Олейник
Надія
Олейник
Анжеліка Нестерчук
Анжеліка
Нестерчук
Дар’я Самаріна
Дар’я
Самаріна
Тетяна Іскоростенька
Тетяна
Іскоростенька
Оксана Гебрич
Оксана
Гебрич
Наталія Дехтієвська
Наталія
Дехтієвська

Останнє відео
Більше відео