Ранок на каналі «UA: Житомир»
Ранок на каналі «UA: Житомир»
У будні о 7:00

Ранкове шоу – це ефір з максимум корисної та розважальної інформації, розрахований на широку аудиторію. Глядачі, зранку, мають змогу отримувати свіжу інформацію, слухати найновішу вітчизняну музику, спілкуватися з ранковими гостями студії: цікавими та талановитими людьми не тільки з усієї України, а й з інших країн світу, нашими земляками, які проживають в Польщі, Іспанії, Ізраїлі, Канаді, Японії, Китаї.

В ефірі молодий та талановитий колектив журналістів: Оксана Гебрич, Тетяна Іскоростенська, Надія Олейник, Наталка Дехтієвська, Олег Климчук обговорюють соціальні, економічні теми, а також мистецтво, культуру та шоу – бізнес. Програма стала популярною завдяки рубрикам різного напрямку: «Слово дня», «Руханка» , «Смачного», «Афіша дня», «Зробили разом», «Батьківський чат», «Чого не розуміє моя бабуся», «Тренди і бренди», «Краса і мода», «Бурштинова скринька», «Рекомендовано фахівцем», «На здоров’я», «Мистецтво фотографії», «Житомирщина туристична», «Мова про мову», «Домашні тварини», «Вчимося вдома», «Дитяча хвилинка», «Не будь байдужим», «Думки вголос», «Кошик споживача».

В програмі мають місце музичні новини, презентації кліпів українських виконавців, інформація про цей день в історії. Основне завдання творчої групи – створити гарний настрій у глядачів в ранковий час та задати мажорну тональність на каналі.

Тривалість: 02 год.

Команда
Дар’я Самаріна
Дар’я
Самаріна
Тетяна Іскоростенька
Тетяна
Іскоростенька
Надія Олейник
Надія
Олейник
Анжеліка Нестерчук
Анжеліка
Нестерчук
Олег Климчук
Олег
Климчук
Оксана Гебрич
Оксана
Гебрич
Наталія Дехтієвська
Наталія
Дехтієвська

Останнє відео
Більше відео