Суспільне Мовлення транслюватиме Олімпіаду та Паралімпіаду 2024 року в Парижі

Суспільне Мовлення транслюватиме Олімпіаду та Паралімпіаду 2024 року в Парижі

29 тра. 2024

Змагання будуть показані наживо на платформах Суспільного Мовлення.

Суспільне Мовлення стане офіційним транслятором Олімпійських ігор-2024, а також транслятором Паралімпійських ігор-2024. Про це повідомила пресслужба мовника.

Літні Ігри-2024 пройдуть у Парижі, а Україна уже офіційно підтвердила свою участь – і в Олімпійських, і в Паралімпійських іграх. Гасло збірної України на турнірі буде "The Will to Win" ("Воля до перемоги").

Загальна кількість українських спортсменів, що уже здобули ліцензію на Олімпіаду-2024 – 105 осіб, а на Паралімпіаду-2024 – 113 осіб.

Першою трансляцією з Парижа-2024 стане матч олімпійської збірної України з футболу проти Іраку – він відбудеться 24 липня, о 20:00.

Церемонія відкриття Олімпіади запланована на 26 липня, а триватимуть змагання – з 27 липня до 11 серпня. Паралімпійські ігри розпочнуться 28 серпня і триватимуть до 8 вересня.

Олімпіада та Паралімпіада на Суспільному: де дивитися трансляції змагань

  • Телебачення: Суспільне Спорт та місцеві телеканали Суспільного (Суспільне Луцьк, Суспільне Рівне, Суспільне Житомир тощо).

  • Вебсайт: Суспільне Спорт

  • Радіо: Радіо Промінь

Уже відома інформація про план показу Олімпіади та Паралімпіади

  • Кількість годин прямого ефіру: не менше 200 годин під час Олімпіади, не менше 100 годин під час Паралімпіади.

  • На сайті Суспільне Спорт будуть доступні чотири додаткові потоки трансляції змагань Олімпіади-2024 з українським коментатором, що буде розширювати кількість контенту на телеканалах.

  • Щоденно будуть виходити інформаційно-аналітичні студії про Олімпійські та Паралімпійські ігри 2024 року. Також на Youtube-каналі щодня виходитиме дайджест головних подій змагального дня.

Пізніше буде оголошено склад коментаторів, а також журналістів та ведучих студій під час Олімпіади та Паралімпіади 2024 року.

"Кожна подія світового масштабу для нас є майданчиком для нагадування про Україну. Наші спортсмени є не тільки символом української боротьби, а й спортивними амбасадорами нашої країни на Олімпіадах. Ми боремось на всіх рівнях і доводимо світу своє право на існування, на перемогу. Тож давайте разом із Суспільним підтримувати наших спортсменів і пам’ятати, якою ціною дається кожна перемога", — зазначив голова правління Суспільного Мовлення Микола Чернотицький.

Що цьому передувало

Україна лише в травні оголосила, що братиме участь в Олімпіаді та Параолімпіаді 2024 року. До останнього в Україні не виключали можливості бойкоту Олімпіади через допуск на Ігри атлетів з російськими та білоруськими паспортами у "нейтральному статусі".

При цьому у квітні очільник НОК України Вадим Гутцайт окреслив правила поводження спортсменів з "нейтральними" атлетами на Іграх. Серед них — не тиснути руку, не фотографуватися, не стояти поруч, не розмовляти.