«Сьогодні. Головне» — новини й аналітика подій у регіоні щовечора на UA: ЖИТОМИР

«Сьогодні. Головне» — новини й аналітика подій у регіоні щовечора на UA: ЖИТОМИР

17 вер. 2020

21 вересня на UA: ЖИТОМИР  стартує оновлена вечірня інформаційно-аналітична програма — «Сьогодні. Головне». Щобудня о 19:00 у прямому ефірі на глядачів чекає підсумковий випуск місцевих новин з аналізом найважливіших від команди редакторів «Теми дня».

«До цього проєкту готуємось разом: редактори «Теми дня» та кореспонденти служби новин. Формат одночасної роботи в студії цих двох відділів для нас новий, але нескладний в тому плані, що вони й до цього постійно співпрацювали між собою, роблячи  один для одного сюжети чи прямі включення. В найближчому майбутньому плануємо оновити студію, дещо змінивши розташування ведучих. Поки що ми будемо працювати на локаціях новин та «Теми дня», які знаходяться в одному павільйоні», — розповідає продюсерка Житомирської філії Суспільного Таміла Бутко.

«Щодня ми разом з кореспондентами новин маємо відпрацювати одну-дві топові теми регіону, аби більш детально обговорити їх ввечері в студії Суспільного з експертами, спікерами або учасниками подій. Для цього практикуємо спільні з редакторами «Теми дня» щоденні планування», — зазначає шефредакторка новин Житомирської філії Суспільного Тетяна Маківська.

«Новим для вечірнього слоту на каналі UA: ЖИТОМИР стане те, що кожного дня будуть дві-три гостьові студії з різних тем. Запрошуватимемо гостей безпосередньо до студії або на прямий зв’язок через мережу Інтернет. Це надасть майже годинній програмі динаміки», — каже редактор «Теми дня» UA: ЖИТОМИР Костянтин Кас’ян.

Аналітика від журналістів Суспільного та обговорення з місцевими експертами будуть у межах двох гостьових студій.

«Для нас цей проєкт — можливість бути ближчими до своєї аудиторії. Тісна взаємодія регіональних новинарів і редакторів, що зазвичай готують інтерв’ю та аналітику, дає змогу шукати відповіді на виклики, із якими стикаються місцеві мешканці, безпосередньо в прямому ефірі», — розповіла генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей.

«Це ще один крок на шляху налагодження роботи як єдиної команди. Спільне планування, спільне розуміння, спільний результат. Увага аудиторії не розпорошуватиметься, а буде сфокусована на найголовнішому. Це важкий процес для нас, але докладаємо всіх зусиль, аби полегшити сприйняття інформації суспільством», — зазначив генеральний продюсер інформаційного мовлення Суспільного Федір Скрипник.

Читайте також: У новинах Суспільного не виявили брехні й піару політиків

Новий формат інформаційно-аналітичного блоку передбачає не лише збільшення тривалості до 52 хвилин прямого ефіру, а й розширення тематики підсумкових програм. Завданням редакцій є щоденний аналіз суспільно-політичних, а також культурних, соціальних та інших тем не тільки обласного центру, а й усієї області.

«Також окремо плануємо присвячувати цілі випуски об’єднаним територіальним громадам, а за потреби — робити й спільні тематичні міжрегіональні марафони», — зазначила Марія Фрей.

Нагадаємо, 15 липня на всіх регіональних телеканалах Суспільного стартувало міжрегіональне ранкове шоу. Інформаційно-пізнавальний «Ранок на Суспільному» виходить у будні із 6:30 до 9:00.