«Команда Ранку — це надзвичайно творчі люди, яким не байдуже», — Анжеліка Нестерчук про роботу у «Ранку на Суспільному»

«Команда Ранку — це надзвичайно творчі люди, яким не байдуже», — Анжеліка Нестерчук про роботу у «Ранку на Суспільному»

9 гру. 2020

Із середини липня з 6:30 до 9:00 телевізійний день регіональних філій Суспільного розпочинається інформаційно-пізнавальним шоу «Ранок на Суспільному» — в одній програмі історії й події всієї України. Крім столичної ранкової команди, над рубриками, сюжетами й увімкненнями з регіонів працюють 46 кореспондентів і відеографів з областей. Житомирщину представляють спецкореспондентка Анжеліка Нестерчук та відеографка Тетяна Беляк.

Читайте також: «Хочу допомагати людям здійснювати їхні мрії», — спецкор «Ранку на Суспільному» Світлана Стеценко

«Телебачення — чудове місце, аби відчути себе у вирі життя. Головне — не проміняти реальність на її відображення», — впевнена Анжеліка Нестерчук

Перша освіта Анжеліки — музична. Закінчила Житомирське музичне училище імені Віктора Косенка. Друга — Житомирський державний педагогічний інститут. Пропрацювавши 11 років у музичній школі, зрозуміла, що бути вчителем — не зовсім її шлях. Тому, коли молоде обласне телебачення оголосило набір на посаду дикторів — спробувала себе й перемогла в конкурсі. На її телевізійному шляху було багато проєктів, де головними героями ставали творчі люди Житомирщини та України.

«Жодні мистецькі події області не обходилися без моєї журналістської участі. Мені пощастило спілкуватися з усіма артистами, котрі гастролювали в місті: попзірками, артистами високого мистецтва, акторами театру та кіно», — згадує журналістка. 

Одним з особливих проєктів на обласному, а потім і на Суспільному мовнику для Анжеліки Нестерчук був і залишається «Ранок на каналі Житомир». Для очільниці творчої групи регіонального  ранкового шоу то були 10 років неспокійного та цікавого життя. 

«Я й досі прокидаюся між 5:30 і 6:00 ранку. Сила звички», — говорить кореспондентка.  

На Суспільному Анжеліка не припиняє творчий пошук і має можливість розширювати коло тем за власним бажанням й ділитися житомирськими історіями зі всією країною, адже нове ранкове шоу транслюється на всіх регіональних телеканалах Суспільного.

У творчому тандемі з Анжелікою працює старанна й відповідальна відеографка Тетяна Беляк. Тетяна на Суспільному другий рік. За освітою вона — редакторка видавничої справи. Починала як операторка, а коли з’явився «Ранок на Суспільному», з перших сюжетів училася монтувати. 

«Це дуже важливо, коли ти маєш право на вибір тої чи іншої теми. Команда Ранку — це надзвичайно творчі люди. Люди, яким не байдуже. Це дуже важливо, щоб не було байдуже», — говорить Анжеліка Нестерчук.

 У «Ранку на Суспільному» творча команда житомирян працює над різними рубриками: «Фінансова грамотність», «Корисні властивості продуктів», «Історія в будівлях», «Унікальні професії», «Лайфсторі», «Ноїв ковчег»

«Мені хочеться, щоб наш глядач був фінансово грамотним, духовно багатим і в хорошій фізичній формі. Іноді ми й не знаємо, чим корисні для нашого організму продукти, які споживаємо, а чим — ні. Щоб допомогти глядачам розібратися, рубрика «Корисні властивості продуктів» розповідає про культуру споживання їжі. В «Історії в будівлях» відомий краєзнавець Житомирщини розповідає про історію архітектурних місць минулих століть нашого краю, і мені хочеться, щоб гості нашого міста мали це на увазі, коли приїдуть до нас на гостину. Люблю теми «Унікальні професії» і «Лайфсторі». Саме в цих рубриках я розповідаю на всю Україну про людей Житомирщини, котрі зробили себе самі, які попри складні життєві обставини не падають духом і продовжують жити цікаво. Та моя улюблена — нова рубрика «Ноїв ковчег» про екзотичних тварин. Я взагалі люблю тварин і ця тема — моя віддушина»,  — ділиться Анжеліка.

Переглянути житомирські ранкові історії можна на ютуб-каналі Суспільного.