Міська рада Коростеня не скасувала рішення виконкому від 7-го листопада 2018 року про підвищення тарифів на тепло.
В залі сталася бійка.
Нагадаємо, у Коростені о 10 год. в сесійній залі зібрались люди на позачергову сесію.
Тут мали розглянути питання скасування рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради від 07.11.2018 р. № 494 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення».
Напередодні депутати від партії "Укроп" збирали біля міської ради два мітинги щодо питання піднятт тарифів на тепло.
Міський голова Коростеня Володимир Москаленко, оприлюднив заяву, в якій запропонував мешканцям міста, що проживають в будинках, необладнаних тепловими лічильниками компенсацію частини вартості тепла в межах 20-30% суми платежу.
Цей проект рішення теж розглядатимуть сьогодні